Më mbaj mend (për 1 muaj)

Iliriana Loxha - Oj Lulija Jonë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kthehu"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Lulija Jonë" kënduar nga Iliriana Loxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Iliriana Loxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nexhmie Pagarusha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Oj Lulija jonë me limona o 2x
A ma mirë te na , a te nana o 2x

Te nana te baba te fukaraja 2x
Hajde Lul' te na bajmë sefae o 2x

Sefaja ish kanë e s'e kisha ditë 2x
Gjith m'u ka këputë shpina baco tuj prashitë 2xMë Shumë Këngë Nga Iliriana Loxha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet