Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ilirjana Elshani (Lila)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Ilirjana Elshani
BIOGRAFIA: Ilirjana Elshani (Lila) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 1 Shtator 2018, Ilirjana Elshani (Lila) publikon videoklipin "Dua". Më datë 25 Dhjetor 2018, Ilirjana Elshani (Lila) publikon videoklipin "Jetim". Më datë 27 Nëntor 2019, Ilirjana Elshani (Lila) publikon videoklipin "Luje". Më datë 31 Dhjetor 2019, Ilirjana Elshani publikon videoklipin "Eja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albina Sinani

Blorentina Morina

Xhesuida

Gresa Hoxha

Erika Ahmeti

Anamaria Isufaj

Era Saraçi

Nea Hamza

Lyra Basha

Fortesa Berisha

Tags: Ilirjana Elshani, Lila


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet