Më mbaj mend (për 1 muaj)

Iljaz Jashari
Krijime letrare (10)
Biografia
Foto (2)
Komente (0)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni E Veriut 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Iljaz Jashari është një poet. Shkollen fillore e kreu ne vendlindje, ndersa te mesmen ne gjimnazin "Zef LushMarku" ne Shkup.Akutalisht vijon studimet albanologjike ne universitetin "Shen Qirili dhe Metodi" Shkup....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një poezi »

Tags: Iljaz Jashari

Komente 0