Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11
  • Emri i Vërtetë:
  • Almir Mamuti
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: IllMill është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Dhjetor 2017, IllMill publikon videoklipin "Edi Rama". Muzika e këngës u punua nga S4MM, teksti u shkrua nga vetë IllMill. Më datë 21 Shkurt 2018, Bigi publikon videoklipin "Last Time", në bashkëpunim me Illmill. Më datë 2 Tetor 2018, Besian & IllMill publikojnë videoklipin "Gishtat E Mesit". Më datë 15 Nëntor 2018, IllMill & Bigi publikojnë videoklipin "Ajmo". Më datë 15 Shkurt 2019, IllMill publikon videoklipin "Off Recor...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Bloody

Gaffi

Tikkz

Snow Black

Tuli Goa

Niti-G

Bomba

Sony T

Daja Do

Baggeri


Tags: Illmill, Almir Mamuti, Ill Mill

IllMill në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë