Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilmo Farizi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ilmo Farizi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 22 Shtator 2018, Ilmo Farizi publikon videoklipin "Me Fal Dashni". Më datë 1 Shkurt 2019, Ilmo Farizi publikon videoklipin "Me Kujto". Teksti i këngës u shkrua nga Ejup Shabani. Më datë 22 Shkurt 2019, Ilmo Farizi publikon videoklipin "Pernime". Më datë 7 Qershor 2019, Ilmo Farizi publikon videoklipin "Çka T'bon Dashnia". Teksti i këngës u shkrua nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona. Më datë 24 Nëntor 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bujar Preteni

Veton Mushkolaj

Rexh Cenaj

Durim Jetishi

Elion Krasniqi

Egzon Berisha

Arnis Telaku

Mergim Kurroshi

Visar Rama

Burim Muciqi

Tags: Ilmo Farizi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet