Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilmo Farizi - Trego Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Cfare pengese me mu ke?
Trego! Trego!
Kush t'ka fol keq per mu?
Trego! Trego!
Kush tka than se s'te du?
Trego! Trego!
...
...Nuk kemi video për këtë këngë.


Ilmo Farizi
Publikimi: 16/08/2020
Muzika: Ilmo Farizi
Tex: Mefail Farizi


Ilmo Farizi - Trego
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trego".
3. Video është e këngës "Trego", por nuk këndohet nga Ilmo Farizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilmo Farizi:


Komente 0