TEKSTESHQIP

Ilmo Farizi
Me Fal Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Fal Dashni" kënduar nga Ilmo Farizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse krijimi muzikor është prezantuar tek shikuesit me vlera artistike edhe me videoklip, i cili u publikua më 22 Shtator 2018.