A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilsi Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Ilsi Ademi është një këngëtar. Në vitin 2012, Ilsi Ademi merr pjesë në X Factor Albania 1. Në Gusht 2016, Ilsi Ademi merr pjesë në Zambaku I Prizrenit 2016 me këngën "Lem Ta Puth Nishanin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

E-Mc Intro

Leon Zaskoku

Ardy

Mufail Tolaj

Poku

Katilirrebel

Kasamo

Niti

Arjan Lekaj

Captious Kidi


Tags: Ilsi Ademi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019