Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilva Latifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  180
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Ilva Latifi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ilva Latifi eshte një vejze nga qyteti Elbasan. Ilva ka sfiduar vetën në talentshowin per femij Gjeniu i vogel 5 ku aty arriti deri ne naten e 8. Atë nga gara e largoi Ederina Breshani nje tjeter talente. Ilva gjate gjithe neteve ne talent-show-in ka kënduar shume kenge te bukura te cilat i kane pelqyer te gjithe ndjeksit e këtij talentshow. Në Shtator 2012, Ilva Latifi merr pjesë në JESC 2012 me këngën "Bota E ëndërrave". Në vitin 2013, I...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhesika Pengili

Klea Fureraj

Rreze Bekteshi

Melissa Magnanelli

Denisa Dehari

Roderika Ukelli

Aulona Limani

Donika Nuhiu

Vesa Berisha

Elta Ademi

Tags: Ilva Latifi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet