Më mbaj mend (për 1 muaj)

Imbro Manaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.1 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
BIOGRAFIA: Imbro Manaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Imbro është marrë me muzikë që kur ishte 10 vjeç dhe luan në shumë instrumenta muzikorë. Këngëtari që vjen nga njê familje muzikantësh është bërë i njohur për publikun me këngët dhe videoklipet e realizuara, ndër to bashkëpunimi me këngëtaren Eli Fara me këngën “Duamë”. Më datë 5 Shkurt 2015, XOXO publikon videoklipin "Moj E Mira", në bashkëpunim me Imbro Manaj. Muzika e këngës u punua nga vetë XOXO, teksti u shkrua nga vetë XOXO. Videoklipi u...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mandi

Tafa

Kelly

Jurgen Kaçani

Fatmir Sufa

Edi Kala

Leuname

Bohemi

Tidra

Blazer

Tags: Imbro Manaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet