Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Imelda Ahmataj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
Imelda Ahmataj është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Vjollca Pasku

Ditaa

Venera

E Magjistruara

Edona Rudaku

Klejda

Ilda Dashi

Anisa Bislimaj

Diellza B

Kaltrina Shalaku

Tags: Imelda Ahmataj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet