Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  78
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Imer Raçi është një shkrimtar i njohur. Imer (Ibrahim) Raçi ka mbaruar me sukses studimet master në fushën e ekonomisë. Përveç profesionit të ekonomistit, ai aktivisht merret me krijimtari letrare, si me poezi e tregime. “Pikë Tragjike" është libri i dytë i botuar nga ai pas librit "Më i Bukuri Varr". Imer Raçi është një autor I cili gjatë krijimtarisë së tij letrare solli dy libra një me poezi dhe një me tregime. Libri i parë I autorit Raçi është libri me poezi “Më I Bukuri Varr ” ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

5 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Kartolina (4)

15
15
2
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Kenan Berisha

Arben Dreshaj

Arbër Berisha

Mehmet Bislimi

Abdullah Konoshevci

Halil Xani

Brahim Avdyli

Ndoc Papleka

Trifon Xhagjika

Moikom Zeqo

Tags: Imer Raçi, Imer Raqi, Imer Raci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet