Më mbaj mend (për 1 muaj)

Imri Murati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Imri Murati është një këngëtar i njohur. U lind në Zvicër në vitin 1989 dhe është një nga këngëtarët më të talentuar në gjitha zhanret muzikore. Ai filloj me muzikë në moshë të re me koncerte të organizuara në shkollë e programe festive, puna e muzikës sic po shihet e rrit atë cdo ditë e më shumë. Më datë 9 Maj 2014, Imri Murati publikon videoklipin "Dashnis Po I Këndoj". Videoklipi u prodhua nga Redonpictures. Në vitin 2014, Imri Murati publikon albumin "Dashnis Po I Këndoj". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Dashnis Po I Këndoj (2014)

☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Imri Murati

Komente 0