Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Kozeli

Gramoz Kozeli
  • Ditëlindja:
  • 3 Dhjetor
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♐ Shigjetari
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  58

Gramoz Kozeli është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Qershor 2005, Jeta Faqolli & Gramoz Kozeli marrin pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Harroje Emrin Tim".

Më datë 17 Shtator 2013, Ledi Shengjergji publikon videoklipin "Dedikim", në bashkëpunim me Gramoz Kozeli.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

I ati i

Greis Kozelit


Komente 0