Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ina Torba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Shimçan, Dibër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Ina Torba është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2012, Ina Torba merr pjesë në X Factor Albania 2. Në vitin 2016, Ina Torba ishte finaliste në The Voice Of Albania 5. Më datë 6 Prill 2020, Ina Torba publikon videoklipin "I'm In Love Again". Në Maj 2020, Ina Torba merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 20 me këngën "I'm In Love Again"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Finaliste në

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Greis Kozeli

Paola Ola

Sara Bulku

Tea Memeti

Donika Curraj

Arjeta Palushaj

Enxhi Kulla

Patris B

Armenda Gashi

Jenny Jonas

Tags: Ina Torba


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet