Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Indigoman

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Indigoman është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 14 Korrik 2014, Indigoman publikon me videoklip projektin e tij veror "Hasha Maria", e cila sjell ritme të bukura verore, e femra hot. Tekstin e ka shkruar vet reperi, kurse këngën e ka realizuar B.A.M. Më datë 7 Maj 2015, Indigoman publikon videoklipin "Fiya". Më datë 16 Dhjetor 2016, Indigoman publikon videoklipin "Rollin", në bashkëpunim me Ace Yah. Teksti u shkrua nga vetë Indigoman. Më datë 19 Janar 2017, Brikey publikon vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eki

Master-L

Agresioni

ZeeroMan

Xhino

Izi

Bita

Rrufeja

VZ

Prince Double H

Tags: Indigoman, Indogoman


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet