Më mbaj mend (për 1 muaj)

Indrit Dode - Ato Syt E Tu I Kam Bo Tatto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ato syt e tu i kam bo tatto
I kam bo tatto e shum jam dashuru
Ato syt e tu i kam bo tatto
I kam bo tatto e shum jam dashuru

Me ty gjeta veten
Zemer gjysmen tjeter
Per ty krejt jam tranu
Po tdu, po tdu
Me shum se vetveten
Tash je pjes e jetes
Me ty un do desha
Dhe dy jet me jetu

Pa njoni tjetrin sbon
Marr frym nga ty
E jeten ma shton
Fjalen ta kam dhon
Do jemi bashk sot e pergjithmon

Pa njoni tjetrin sbon
Marr frym nga ty
E jeten ma shton
Fjalen ta kam dhon
Do jemi bashk sot e pergjithmon

Ato syt e tu i kam bo tatto
I kam bo tatto e shum jam dashuru
Ato syt e tu i kam bo tatto
I kam bo tatto e shum jam dashuru

Ato syt e tu i kam bo tatto
I kam bo tatto e shum jam dashuru
Ato syt e tu i kam bo tatto
I kam bo tatto e shum jam dashuru

Ato syt e tu i kam bo tatto
I kam bo tatto e shum jam dashuru
Ato syt e tu i kam bo tatto
I kam bo tatto e shum jam dashuru

Se jam dashuru
Sa me pran zemer po tdu
Se jam dashuru jo nuk ka
Si syt e ty
Oh, jam dashuru ta kam bo
Un nje premtim
Se kurr skam me t'lendu, skam me t'lendu

Pa njoni tjetrin sbon
Marr frym nga ty
E jeten ma shton
Fjalen ta kam dhon
Do jemi bashk sot e pergjithmon

Pa njoni tjetrin sbon
Marr frym nga ty
E jeten ma shton
Fjalen ta kam dhon
Do jemi bashk sot e pergjithmon

Ato syt e tu i kam bo tatto
I kam bo tatto e shum jam dashuru
Ato syt e tu i kam bo tatto
I kam bo tatto e shum jam dashuru
Ato syt e tu i kam bo tatto
I kam bo tatto e shum jam dashuru

Ato syt e tu i kam bo tatto
I kam bo tatto e shum jam dashuru
Ato syt e tu i kam bo tatto
I kam bo tatto e shum jam dashuru
Indrit Dode
Publikimi: 14/11/2023
Muzika: Indrit Dode
Teksti: Rioo
Orkestrimi: Anxhelo Muharremi
Prod: Twix
Mix & Master: Rilind Alimani
Video Produksioni: Enis CelaIndrit Dode - Ato Syt E Tu I Kam Bo Tatto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ato Syt E Tu I Kam Bo Tatto".
3. Video është e këngës "Ato Syt E Tu I Kam Bo Tatto", por nuk këndohet nga Indrit Dode.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Indrit Dode:


Komente 0