Më mbaj mend (për 1 muaj)


Indrit Lelo - Erdh Pranvera Celi Qershia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdh Pranvera Celi Qershia".
3. Video është e këngës "Erdh Pranvera Celi Qershia", por nuk këndohet nga Indrit Lelo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Indrit Lelo - Erdh Pranvera Celi Qershia  (Feat. Eugena Aliu)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Eugena Aliu

19/12/2016

2016-12-19T07:49:42+00:00ERDH PRANVERA MOJ QELI QERSHIJA
AMAN ERDH PRANVERA MOJ QELII QERSHIJA
UN RRI TUJ MENDU (X2)
KUSH MI QAN HALLET E MIA MOJ
AJO QE DESHA MU LARGU (X2)

KTHEVA KOKEN MOJ NGA JASTEKU KUJTOVA SE BINTE SHI
AH KTHEVA KOKEN MOJ NGA JASTEKU KUJTOVA SE BINTE SI
HAPA SYTE E MLODHA MENEN MOJ ATO ISHIN LOT E MI(X2)

SHKOJ NE QESHME MOJ ME MBUSH UJ E ATY TE PRES MOJ TY
AMAN SHKOJ NE QESHME MOJ ME MBUSH UJ E ATY ORES MOJ TY
AH NENA JOTE MOJ EDHE BABA MOJ TE KISHIN MBYLL ME DRY(X2)
NENA JOTE MOJ EDHE BABA MOJ TE KISHIN MBYLL ME DRY


Ky tekst u dërgua nga ESER BALIU
Më Shumë Këngë Nga Indrit Lelo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet