TEKSTESHQIP

Indrit Mlika
O Sa Mirë Me Ken Shkodran
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Sa Mirë Me Ken Shkodran" kënduar nga Indrit Mlika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, produkti muzikor paraqitet online i realizuar me një videoklip, i cili u publikua më 13 Dhjetor 2017.