A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Inger Skura

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  20
Inger Skura është një këngëtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza Selimi

Sidorela Kelmendi

Entela Ilirjani

Ema Bytyqi

Luljeta Kuraja

Mimoza Abedini

Aida Hani

Liliana Kanina

Sevi

Jorida Zaimaj


Tags: Inger Skura

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019