Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ingrit Gjoni - Me Duaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  46

Yambo... introducing Ingrid Gjoni...
shake your booty-booty-booty left & right
Hey you boys in the house
Hey you boys in the house
Feelin'-feelin' mad
Feelin'-feelin' tough
Hey you boys in the house
boys in the house
Feelin'-feelin' mad
Feelin'-feelin' tough
Hey you ladies in the house
Hey you ladies in the house
Feelin'-feelin' mad
Feelin'-feelin' angry
Ladies in the house
Ladies in the house
Feelin'-feelin' mad
Feelin'-feelin' angry

Me ndal nuk te njihja
dhe te pyes kush je ti
m'afrohesh dhe me thua "Nuk kam frike"
ndaj ty te them ti duaj trupin tim me fort

Ajo te do, une e di te do
ti jo nuk e do e mos e kerko jo
ti me do, une e di me do
se nuk jam ajo e nga une si e do

REF:
All I Get it, All-all I Get it, All I Get it
Come on baby do it tonight
All I Get it, All-all I Get it, All I Get it
Come on baby suck it tonight

..............
..............

Ajo te do, une e di te do
ti jo nuk e do e mos e kerko jo
ti me do, une e di me do
se nuk jam ajo e nga une si e do

REF:
All I Get it, All-all I Get it, All I Get it
Come on baby do it tonight
All I Get it, All-all I Get it, All I Get it
Come on baby suck it tonight
tonight... tonight... tonight...

REF 2x:
All I Get it, All-all I Get it, All I Get it
Come on baby do it tonight
All I Get it, All-all I Get it, All I Get it
Come on baby suck it tonight

(You're that lady I Like, I like, I like, I like)
(You're that lady I want, I want, I want, I want)
(What's your name girl?) You know it...
(I know your name girl) You know me...


Ky tekst u dërgua nga arjola mucaIngrit Gjoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/10/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012
Muzika: Elgit Doda
Teksti: Ronela Hajati
Orkestrimi: Elgit Doda


Ingrit Gjoni - Me Duaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Duaj".
3. Video është e këngës "Me Duaj", por nuk këndohet nga Ingrit Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ingrit Gjoni:


Komente 1