Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  940
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 40 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Ingrit Gjoni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Është duartrokitur fort kudo ku ka kënduar, është adhuruar shumë fort në çdo skenë ku ka shkelur dhe po kaq shumë është pëlqyer edhe për performancat e saj të veçanta… Këngëtarja e suksesshme e muzikës moderne në Shqipëri, Ingrit Gjoni, është sot një ndër emrat më të spikatur të skenës… Përmes rreshtave në vijim do përpiqemi të sjellim në sytë tuaj gjithë dimensionet e këngëtares Gjoni... Le të zbulojmë bashkë përmes këtij rrugëtimi aspekte të nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Inis Gjonit

Instagrami

Zyrtar

Komente

8 🔥

Impossible (2013)

★★★★★

Ekstrem (2010)

★★★★★

Imazh I Ri (2005)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ingrit Gjoni, Ingrid Gjoni

Komente 8