A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Inis Gjoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  65
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Inis Gjoni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo ka studiuar 12 vjet për balet klasik e më pas ka ndjekur Akademinë e Arteve në degën Regjisurë.Ka marre pjese ne spektaklet më të rëndësishme si “12 vallëzime pa një të shtunë”, “Telebingo kombëtare” etj. Si regjisore ka paraqitur: ”Mosmarrëveshja e Kamysë” dhe “Karriget e Joneskos” etj. Ndersa si aktore ka interpretuar ne: “Lezeti i kolltukut dhe i krevatit”, “Vdekja e Anarkistit” etj. Videoskandali, vdekja e bashkeshortit dhe lindja e Coco ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Ingrit Gjonit

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Juliana Pasha

Jeta Faqolli

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Manca Špik

Mimoza Mustafa

Diellza Kolgeci

Adelina Thaçi

Jehona Sopi

Eliza Hoxha

Odeta Dervishi


Tags: Inis Gjoni

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019