A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Inis Neziri

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  42
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 18
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Inis Neziri is a popular singer of Pop music. Pas 15 javësh garë, “Gjeniu i Vogël 5” e ka fituesin e tij. Ishte Inis Neziri, atëherë 12-vjeçare nga Tirana. Ta quash “të vogël” Inisin nuk është tamam me vend, sepse mjafton të mbyllësh sytë për të kuptuar se çfarë pushteti fshihet në atë trup hollak. Të këndosh “I have nothing” të Whitney Houston është një guxim i marrë. Ndoshta po të ishte pak më e rritur Inisi, do ishte menduar pak. Por ajo është vetëm 12 vjeç dhe këndon aq bukur, deri në fr...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Gjeniu I Vogel

(Winner)

SnapChat

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arsinda

Xhesika Polo

Irena Metalla

Edea Demaliaj

Gjulia

Fatjona Kuçi

Tringa Kay

Arinda Gjoni

Eronida

Dafina Buzhala


Tags: Inis Neziri

Inis Neziri in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019