Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Inorga është një këngëtar i njohur. Këngëtari Agron Hajdari, i njohur si Inorga prapë ka befasuar publikun më këngën që ka sjellë. E titulluar ‘A do të jesh me mua’ erdhi me videoklip dhe muzike shumë urbane, ku paraqiten fëmije duke luajtur në park, pastaj balerina që vallëzojnë e deri tek pleqtë që përcjellin muzikën së bashku më këngëtarin. Ky projekt është diçka që na ka munguar për shumë kohë madje nuk kemi pas rastin të shohim në këtë mënyre. Për admiruesit e gitares dhe ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Enis Potoku

Breaker G

Muhamer Duraku-Meli

Chika

Xhelal Xheladini

B-King

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Genti

Burim Kastrati

Arjan Effecti


Tags: Inorga, Agron Hajdari

Krijo Një Kartolinë