Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Iranda Hajdini

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Iranda Hajdini është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Më datë 13 Tetor 2018, Iranda Hajdini publikon videoklipin "Fame Nderkombetare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bleona Hasani

Edisa

Elona Sadiku

Lorent Qerimi

Dea Qerimi

Marigona Imeri

Anisa Shabani

Anna Gjebrea

Fjolla Loku

Alma Koleci

Tags: Iranda Hajdini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet