Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irena Ciceri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70
BIOGRAFIA: Irena Ciceri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në Dhjetor 1990, Mustafa Mehja & Irena Ciceri marrin pjesë në Festivali i 29-të në RTSH me këngën "Ere E Vendelindjes". Në Qershor 2005, Irena merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Pranoje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentNdoshta


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sanije Doberdolani

Mihrije Lestrani

Bukurie Zogaj

Dilja

Maria Lajçaj

Selvete Bajrami

Mihrije Prapashtica

Nazmije Demolli

Kosovare Gashi

Lendita Mjekiqi

Tags: Irena Ciceri, Irena


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet