A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irena Metalla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  • Bulqize 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Irena Metalla është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka lindur ne Bulqize dhe jeton ne Tirane. Irena eshte kengetarja e njohur nga Shqiperia e cila ka arritur deri ne kete moshe te re te arrije mbi 14 mije ndjekes dhe rreth 1000 Irenators te cilat e adhurojne shume pafund. Nga postimet e tyre dhe nga shprehja e dashurise se tyre me shkrime kjo e ben qe Irena te jete krenare per sukseset e saj. Menaxheri i saj quhet Leonard Metalla dhe eshte vllai i Irenes. Më datë 6 Qershor 2016, Irena Metalla p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arsinda

Inis Neziri

Xhesika Polo

Baby G

Elia

Olidena

Edea Demaliaj

Gjulia

Klea Balukja

Fiorela Sahiti


Tags: Irena Metalla

Irena Metalla në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019