A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irida Pojani

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Irida Pojani is a singer of Pop music. Në Dhjetor 1997, Irida Pojani, Dolinar Spahia & Sajmir Cami marrin pjesë në Festivali i 36-të në RTSH me këngën "Jo Nuk Kam Faj". Në Dhjetor 1998, Irida Pojani merr pjesë në Festivali i 37-të në RTSH me këngën "Kthehu Syri I Kaltër"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Diellza Dedushi

Marjona Metohu

Ervisa

Erza

Sarentina Cako

Dea Strica

Neshi Cakolli

Jola

Rigersa Zefi

Enkeleda Dervishi


Tags: Irida Pojani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019