Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Irini është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Irini merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Cdo Cast Me Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alberita Preni

Angela

Pashke

Atma

Ona Mani

Samira

Ojsa

Vjollca Jakupi

Ola Xhauri

Marigona Vitia

Tags: Irini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet