A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irini Kirolari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Irini Kirolari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 24 Qershor 2018, Irini Kirolari publikon videoklipin "Djal O Xhan". Më datë 10 Gusht 2019, Irini Kirolari publikon videoklipin "Shigjeta Dashurie"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Deborah Dollapi

Ola

Jona Jasimi

Zhorzheta Sota

Migena Rinxhi

Enia

Nilsa Hysi

Almeda Abazi

Olta Juba

Eniada


Tags: Irini Kirolari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019