A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Irini Qirjako - Këngë E Atdheut Tim

Irini Qirjako - Zura Nje Mike Suljote

Irini Qirjako - Dy Shelege Ne Nje Portë (2003)

Irini Qirjako - Sorke Moj (2005)

Irini Qirjako - Me Kerkon Porte Me Porte (2007)

Irini Qirjako - Tundu Bejke (2012)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019