A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Irkenc Hyka - Ti Do Jesh Me Mua  (Feat. Stresi)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  76

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/02/2012

2012-02-14T14:00:10

Featuring

Stresi


Irkenc Hyka:
Vjen nje ditee kur zemres i mungon dicka
Mendja flet me shpirtin per te thene fjalet qe kur nuk u than
Kjo histori komplekse ashtu si jeta imee
Te dua ne krahet e mi ... s'dua me premtime
Gjithmon do jemi baashkk... Vetem vdekja mund te na ndaje...
Do mundohem premtimet un ti mbaj...Jam i sigurt kur te them Te dua..
Ku te jete me mjafton.. Ti do jesh me muaa...Ti do jesh me muaa...

Stresi :

E Mora Lapsin E Letren Me Shkrujt Diçka Mbi T'verteten
Sa Her Qe Jam Para Pasqyres Vetem Foli Me Veten...
E Nese Iki Diku Larg Prap K'thehem Tek Ti
Sakrificat Jan Pak Me Mbrojt Ket Dashni...
Kur Une & Ti Jena Bashk Per Mu Bota Ska Vler
Ti Fali Ndjenjat ç'ka Kam Vec Me T'pas Perher...
E Mbaj Mend Si Sot Ata Sy Me Lot
Kur M'thojshe Lali a e Di Sa T'du O Zot...
Sa Per (Shen.V.Tinin) Je Dhurata Du Me Kon Me Ty
Esht Nata Jon Zemer Du Me e Bo Me Ty...
N'çdo Cep Te Dhomes Mjaftojn 4metra(Katror)
Mjafto Me kon Me Ty Mduket Si Pallati Mbreteror...
A e Din ça Muj Me Bo Nese Un e Ti Perfundojm
A e Din ça Vje Prej Zotit Me Plot Zemer e Pranoj...
Si Do Qe T'vi Puna Ti Per Mu Je Para Femer
Tatoo per jet e kii Stres me emer...

Reff :

Gjithmon do jemi baashkk... Vetem vdekja mund te na ndaje...
Do mundohem premtimet un ti mbaj...Jam i sigurt kur te them Te dua..
Ku te jete me mjafton.. Ti do jesh me muaa...

Stresi :

Ndoshta jam rrugac e familja jot nuk me don
Thuj mamit edhe babit pse cka po te pengon
Ndoshta i kam tona te zezat po me ty jam perfekt
Normal qe ka divergjenca ska dashuri pa efekt
E maj ment kur te dhash per her te par bari me pi
Kurr se harroj buzqeshjen tende edhe lujshe si fmi
Komplimentet jan shum pak a e din se ta fali jeten
Ti e din qe sjan vech fjal goje se ti ma din te verteten
Mka marr malli kur ti me futshe msheftas ne banes
Kur i thojshe prindit e kom ni te dashur Stres
Tkom tradhtu ta kom thon edhe ti ma ki fal
Nuk kom fjal per ty se ti je shum e rrall
Thojn se fjala vret (gjithmon) ma shum se plumi
Ti per mu gjithmon do te jesh maksimumi
Tash po thom se nuk lash sen pa thon
Hejj a te kujtohet kur jem lon

Reff :

Gjithmon do jemi baashkk... Vetem vdekja mund te na ndaje...
Do mundohem rrugen time qe ta mbaj...Jam i sigurt kur te them Te dua..
Ku te jete me mjafton.. Ti do jesh me muaa...


Lyrics submited by Donn Timma
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019