Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Si T'ja Them Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Si t'ja them un zemres time
Qe une me s'te kam
Si t'ja them un zemres time
Me te harru nuk don

Si t'ja them un nenes time
Ne te dy u ndam
Dhimbjen mbaj
Po kercej dhe qaj

E mbylle deren
E fshive cdo kujtim
Nuk mendove
Aspak per mu o shpirti im
Nuk te ndala
Ti shkove pa me then me fal
Midis nesh o shpirt
Vetem une t'kom dasht

Si t'ja them un zemres time
Qe une me s'te kam
Si t'ja them un zemres time
Me te harru nuk don

Si t'ja them un nenes time
Ne te dy u ndam
Dhimbjen mbaj
Po kercej dhe qaj

Si t'ja them un zemres time
Qe une me s'te kam
Si t'ja them un zemres time
Me te harru nuk don

Si t'ja them un nenes time
Ne te dy u ndam
Dhimbjen mbaj
Po kercej dhe qaj


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmetiIrkenc Hyka
Publikimi: 16/06/2022


Irkenc Hyka - Si T'ja Them
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si T'ja Them".
3. Video është e këngës "Si T'ja Them", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:


Komente 0