Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Gurakuqi - Pse Keshtu? (2004)

Irma Gurakuqi - Une Dhe Ti (2011)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet