Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Ku Do Ta Bojm Bajromin Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  14

ISHA NE ENDERR NE GJUME TE NATES
KUJTOVA SE RRI ME TY
KUR FILLOI GJUMI ME ME DALE
FYTYRA JOTE ME RRI NE SY

MOJ SANIE BUKURIE
KENGA JOTE T'KA DALE SOT
MOS TE VIJE KEQ SE PO TE KENDOHET
TA KA QIT ASHIKU JOT

DUL THELLENXA PREJ KAFAZIT
SHKOI NE MAL KU BINTE BORE
JALLA U DJEGSHA SI VAJ GAZI
NUK TE LA PA TE SHTI NE DORE

KU DO TA BEJME BAJRAMIN SONTE
DO TA BEJME TE SHPIA IME
PASH' TE MADHIN ZOT
TEFIK-O M'HAJDE KETU

C'E MORA PALPOCEN-E
E GJUN ZARI ROSEN-E
C'E MORA TABAKEN-E
O PER ME HEQ MERAKUN-E

A DO PARE A DO DIMIE
PARE NUK DU' DIMI' NUK DU'
PASH' TE MADHIN ZOT
TEFIK-O M'HAJDE KETU


Irma Libohova - Ku Do Ta Bojm Bajromin Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Do Ta Bojm Bajromin Sonte".
3. Video është e këngës "Ku Do Ta Bojm Bajromin Sonte", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0