Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Cova Rrush Tek Buza Jote Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

TERE VRESHTAT-E I SHKOVA
RRUSH TE BUZA JOTE COVA
ME NJE VRESHTE KU RRI ZOTROTE
COVA RRUSH TE BUZA JOTE
COVA RRUSH TE BUZA JOTE
NE NJE VRESHT TE KU RRI ZOTROTE

C'I KANE THENE ASAJ SAT'EME
QE S'E DO SEVDANE TENE(TONE)
C'I KANE THENE T'ATIT E
QE SHKON NE DHROME(RRUGE)
E NUK ME FLET
QE SHKON NE DHROME E NUK ME FLET
C'I KANE THENE T'ATIT-ENuk kemi video për këtë këngë.
Irma Libohova - Cova Rrush Tek Buza Jote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cova Rrush Tek Buza Jote".
3. Video është e këngës "Cova Rrush Tek Buza Jote", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0