A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Irma Libohova - Shpirtin Tim Ma Rremben


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/03/2008

2008-03-02T06:43:13

Këngë e albumit:

"100 Këngët E Shekullit Vol. 6"


I:diku larg nje keng degjoj aha aha ne qetsi kujtimin zgjoj aha aha
E:mall i shkuar zjarr i shuar vegim ti vjen
I:rrinim zgjuar rrinim zgjuar rrinim ateher
Ref:2x
Hidhni vallen vasha t'reja
sonte le tju ndez hareja
kenga juaj shpirtin ma rremben
bini lodra e mos pushoni
sonte gzimin ju ma shtoni sonte bashk me ju dua te kendoj

I:diku larg nje keng degjoj aha aha ne qetsi kujtimin zgjoj aha aha
E:mall i shkuar zjarr i shuar vegim ti vjen
I:rrinim zgjuar rrinim zgjuar rrinim ateher
Ref:
Hidhni vallen vasha t'reja
sonte le tju ndez hareja
kenga juaj shpirtin ma rremben bini lodra e mos pushoni
sonte gzimin ju ma shtoni sonte bashk me ju dua te kendoj
la la laj la la la la

Ref:
Hidhni vallen vasha t'reja
sonte le tju ndez hareja
kenga juaj shpirtin ma rremben bini lodra e mos pushoni
sonte gzimin ju ma shtoni sonte bashk me ju dua te kendoj
la la laj la la la la


Ky tekst u dërgua nga Martina   mmmmmmm
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019