Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Vajta Kalova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

VAJTA KALOVA GJITHE KALABRINE
ASKUND NUK GJETA MEM' SHQIPERINE
REF
(NJE MANUSHAQE NE DOREN TIME
ME GEZIM JA FALA ARBRESHES SIME)2X

VAJTA KALOVA GJITHE ITALINE
AKUND NUK GJETA SI SHQIPERINE

NJE MANUSHAQE....

KTHESA

E LULE LU
E LULE LULE MACE-MACE
E U'PE TY,E U'PE TY
E DALE PACE
E DALE PAC E DALE PAC
ESHTE E VERTETE
SE ZEMRA I SE ZEMRA IME
JE TI VETE

Ky tekst u dërgua nga  bletath


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/1997


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0


Irma Libohova - Vajta Kalova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajta Kalova".
3. Video është e këngës "Vajta Kalova", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.