Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Irma Libohova - Kur Zemrat Rrahin Si Nje Zemer  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1982

1982-12-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 21-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Zemrat Rrahin Si Nje Zemer" kënduar nga Irma Libohova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Adriana Ceka. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Gjethet pikonin
M brëmja e kaltër ish
Era, era e vjeshtës
Më zgjoi kujtimin e dashurisë

Fjalët të dua
Zemra i tha për ty
Dritat qyteti ndezi
Për ne të dy

Të kisha pritur, ja ku erdhe
Me hap të lehtë plot dashuri
Në sytë e bukur yjet ndrinin
Si një pranverë ishe ti

Mes dashurive fjalët s'quhen
Si pemë jete rritemi ne
Dy zemrat rrahin si një zemër
Në kraharorin e jetës së reMë Shumë Këngë Nga Irma Libohova:

Më Shumë...