A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irma Marku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Lushnje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Irma Marku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 20 Dhjetor 2018, Irma Marku publikon videoklipin "Te Ndrin Ky Fustan". Teksti i këngës u shkrua nga Armand Trebicka. Më datë 3 Korrik 2019, Irma Marku publikon videoklipin "Gure Gure Behet Kalaja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elona Cenaj

Mirela Ibrahimi

Dori Hibroj

Klarita Shuli

Neta Doko

Rajmonda Ademi

Valbona Rushitaj

Xheni Bekolli

Sidorela Zeqaj

Ertea Veis


Tags: Irma Marku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019