Më mbaj mend (për 1 muaj)

Isa Krasniqi

Nuk ka akoma asnjë votë

Isa Krasniqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besi Avdo

Rrem Gjakova

Luan Qallaku

Hajdar Gashi

Mejdi Tafaj

Xhavit Lezi

Jeton Murati

Lan Haradini

Shkelzen Masholli

Besnik Sinani

Tags: Isa Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet