A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Isa Neziri

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Isa Neziri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 15 Janar 2013, Isa Neziri publikon videoklipin "Dashuri Pa Zemer". Më datë 9 Qershor 2014, Isa Neziri publikon videoklipin "Hajrin Mos Ja Pafsh". Në vitin 2019, Isa Neziri publikon albumin "Kengë Dasmash"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Qenan Selani (Qena)

Istref Berisha

Naim Gavrani

Remzi Leka

Avdi Mjeku

Sabi

Urim Bajramaj

Premtim Mehmeti

Ibrahim Kasami

Fidaim Aliu


Tags: Isa Neziri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019