A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Isa Tkm

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Isa Tkm është një grup këngëtarësh i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Isa TKM (Isa Te Quiero Mucho) is an original telenovela-like teen program from Nickelodeon Latin America in co-production with Sony Pictures Television, Made in Venezuela being the second from three Latin American Nickelodeon programs (The first one was Skimo from Mexico and the third one being La maga y el camino dorado, made in Argentina). "Isa" is a 15 year old girl who lives in Caracas, Venezuela. Her dream is to conquer the heart of Alejandr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Las Populares

Erreway

Teen Angels

La Nueva Banda Timbiriche

Preluders

Antique

Culcha Candela

Veronicas

Sniper

Upa Dance


Tags: Isa Tkm

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019