Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Isa Veliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
Isa Veliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Haxhi Prenku

Enver Kolgeci

Bardhec Hajdaraj

Syle Mahalla

Nikoll Demaj

Sulejman Memishi

Ali Grabovci

Daim Zeqiri

Ymer Sefa

Luan Zogiani


Tags: Isa Veliu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet