Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Isen Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Isen Selimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Isen Selimi eshte nje kengetar i njohur ne rajonin e Gostivarit. Lloji qe me se shumti Iseni kendon jane kengat e dasmave. Më datë 27 Dhjetor 2013, Isen Selimi publikon videoklipin "Veç Nje Fjale". Muzika e këngës u punua nga Ylber Qaili, teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani. Më datë 9 Korrik 2014, Isen Selimi publikon videoklipin "Vuajn Zemrat". Teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani. Më datë 14 Korrik 2015, Isen Selimi publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hevzi Kumanova

Valmir Shala

Durim Malaj

Berat Demiri

Faton Bajrami

Gentian Gojani

Miki

Habil Akiku

Chippi

Pleurant Aliti (Landi)

Tags: Isen Selimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet