Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 53 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Islam Idrizi është një shkrimtar. Aktualisht eshte emigrant ne Gjermani qe nga viti 1992....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Fatmir Çitaku

Gëzim Ajgeraj

Xhemajl Rudi

Fehmi Pireva

Nazmi Abazi

Sajmir Hide

Ilir Koro

Agron Tufa

Veron Hoxhaj

Lulzim Kalaj

Tags: Islam Idrizi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet