Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Islam Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Islam Morina është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 22 Nëntor 2016, Islam Morina publikon videoklipin "Shko Atje". Më datë 31 Dhjetor 2016, Islam Morina publikon videoklipin "Ndarjet Egzistojn". Më datë 5 Korrik 2017, Islam Morina publikon videoklipin "100 Her Te Dua". Më datë 23 Mars 2019, Islam Morina publikon videoklipin "Loqka Jem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Afrim Rama

Vesel Kryeziu

Arben Kernaja

Arsen Mani

Naim Loku

Durim Domnaku

Mustaf Gashi

Hakif Krasniqi

Lindi Baksi

Nikollë Berisha

Tags: Islam Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet