Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ismail Balidemaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Ismail Balidemaj është një këngëtar i njohur. Ismail Balidemaj banon ne Mal te Zi (Plave). Ai ka marre pjese ne shume emisione si: Celesi muzikor, Programet e Vitit te Ri, Miss Malesia etj. Ismaili eshte martuar ne vitin 2011. Ka perfunduar fakultetin e Prishtines Ekonomik (Menaxhment). Në Qershor 2011, Ismail Balidemaj merr pjesë në Çelësi Muzikor 5 me këngën "Kam Me Dridh Bjeshken"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Pleurat Stublla

Valki

Fifty

Ram Kukaj

Dukati

Granit Ahmeti

Zeid

Extrem Brati

Kasso

Besart Halimi


Tags: Ismail Balidemaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet