Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismail Balidemaj - Maturanti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


12 vite shkuan hej hej hej hej
si djelli i veres,si djelli i veres

loti ma djeg faqen hej hej hej hej
si djelli i veres ,si djelli i veres

ref)
maturanti i par
te ndahem nuk dojm
une kengetar
me lot po kendoj

ni shoqes se klases
loti po i shkon
ma shum se te tjeret
mua mperqafoj

Sonte po festoj hej hej hej hej
deri ne mengjes , deri ne mengjes

Arsimtar te dashur hej hej hej hej
me ne marrin pjes , me ne po marrin pjes

REF


Ky tekst u dërgua nga  djellza

Ismail Balidemaj - Maturanti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturanti".
3. Video është e këngës "Maturanti", por nuk këndohet nga Ismail Balidemaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismail Balidemaj:


Komente 0